Commissies

Samenstelling commissies Dartsbond Almere e.o.

Ledenadministratie
Ronald van der Maten

ledenadministratie@dartsbondalmere.nl

NB! Het wijzigen van contactgegevens (adres, telefoonnummer, e-mailadres etc.)
kan door uw teamcaptain worden gemuteerd via het teamaccount

Public relations & Sponsering
Simon Prinsenberg

pr@dartsbondalmere.nl

Competitie (voor klachten, strafzaken, onregelmatigheden, etc)
John Versnel

competitie@dartsbondalmere.nl

Competitieleiding
Ard Maasakker (06-21880057)
Vacant

Bekercompetitie
Ard Maasakker (06-21880057)
Competitieleiding@dartsbondalmere.nl

Secretariaat
Marcel Steenhorst

Secretaris@dartsbondalmere.nl

Kascontrole
Daan van Beusekom
Marianne van Loenen

Kascontrole@dartsbondalmere.nl

Baancontrole
Sander Woud
Gaby Post

Baancommissie@dartsbondalmere.nl

Ranking
Daros Honselaar
Sjoerd Pijs
Kevin Geldrop

ranking@dartsbondalmere.nl

Jeugd
Hans Stoekenbroek

Jeugdzaken@dartsbondalmere.nl

Selectiecommissie
Nadia Sebaa
Ronald van der Maten
Hans Stoekenbroek
Gilbert Goethals

Selectiecommissie@dartsbondalmere.nl

Selectiemanagers
Nadia Sebaa (LaCo Heren)
Ronald van der Maten (LaCo Heren)
Hans Stoekenbroek (LaCo Dames)
Gilbert Goethals (LaCo Dames)

Selectie@dartsbondalmere.nl

Beroepscommissie
Marianne van Loenen
Marko Vrakking
Alex Bastiaans
Chris Janson
Ton van Loenen

Beroepscommissie@dartsbondalmere.nl

Internet
Eef Schellevis
Daan van Beusekom
Arend Freeth

Webmaster@dartsbondalmere.nl