Commissies

Samenstelling commissies Dartsbond Almere e.o.

Ledenadministratie
Ronald van der Maten (06-51477804)

ledenadministratie@dartsbondalmere.nl

NB! Het wijzigen van contactgegevens (adres, telefoonnummer, e-mailadres etc.)
kan door uw teamcaptain worden gemuteerd via het teamaccount

Public relations & Sponsoring
Simon Prinsenberg

pr-sponsoring@dartsbondalmere.nl

Competitie (voor klachten, strafzaken, onregelmatigheden, etc)
Martijn Beekhuizen

competitie@dartsbondalmere.nl

Competitieleiding
3e divisie: Ard Maasakker
2e divisie: Daan van Beusekom
1e divisie: Martijn Beekhuizen
ere divisie: Rob Schaapherder

Bekercompetitie
Ard Maasakker
Competitieleiding@dartsbondalmere.nl

Secretariaat
Marcel Steenhorst

Secretaris@dartsbondalmere.nl

Kascontrole
Marianne van Loenen
Ton van Loenen

Henk van Geldorp

Kascontrole@dartsbondalmere.nl

Baancontrole
Kevin van Geldorp
Sjoerd Peijs

Baancommissie@dartsbondalmere.nl

Ranking
Daros Honselaar
Henk van Geldorp

ranking@dartsbondalmere.nl

Jeugd
Hans Stoekenbroek

Jeugdzaken@dartsbondalmere.nl

Selectiecommissie
Nadia Sebaa
Ronald van der Maten
Hans Stoekenbroek
Gilbert Goethals

Selectiecommissie@dartsbondalmere.nl

Selectiemanagers
Nadia Sebaa (LaCo Heren)
Ronald van der Maten (LaCo Heren)
Hans Stoekenbroek (LaCo Dames)
Gilbert Goethals (LaCo Dames)

Selectie@dartsbondalmere.nl

Beroepscommissie
Marianne van Loenen
Marko Vrakking
Alex Bastiaans
Chris Janson
Ton van Loenen

Beroepscommissie@dartsbondalmere.nl

Internet
Eef Schellevis
Johan Sierat

Webmaster@dartsbondalmere.nl