Kampioenen door de jaren

Seizoen 1998-1999
Eredivisie Pompers
1e Divisie Eetcafé het Neusje
2e Divisie A: Team Mystic B: Net Niet
3e Divisie -
Kennismakings Darters Zonder Naam
Jeugd -
Seizoen 1999-2000
Eredivisie Pompers
1e Divisie A: Bath Boys B: Pinquins
2e Divisie A: Wapen v. Almere 2 B: Vera's Darts Team C: Dobbel Trippel
3e Divisie -
Kennismakings It kin net
Jeugd -
Seizoen 2000-2001
Eredivisie Pompers
1e Divisie A: Solide B: Café Sport 5
2e Divisie A: Toeters & Bellen 5 B: The Warriors C: Team Mystic
3e Divisie -
Kennismakings On The Wire
Jeugd -
Seizoen 2001-2002
Eredivisie Pompers
1e Divisie A: Net Niet B: Weet ik niet
2e Divisie A: Bits en Flights B: 7-Ups
3e Divisie Shock Out
Kennismakings Hellcats
Jeugd -
Seizoen 2002-2003
Eredivisie Wapenfeit
1e Divisie A: Dart Devils B: Men in Black
2e Divisie A: Bruijns 66 B: Eight Hands
3e Divisie A: Rixax Dartsteam B: Planners
Kennismakings A: Sixpack
Jeugd -
Seizoen 2003-2004
Eredivisie Wapenfeit
1e Divisie A: Heineken B: Orient 1
2e Divisie A: Rixax Dartsteam B: Planners
3e Divisie A: Dutch Blunt B: Six Pack C: All Stars
Kennismakings Not Even Close
Jeugd -
Seizoen 2004-2005
Eredivisie Osseworstjes
1e Divisie A: Route Rules B: BSB harpoons
2e Divisie A: Snoetjes B: Moonlight 3 C: Missing Link
3e Divisie A: Bulls Brothers B: Phantoms C: WF Dubbel 1
Kennismakings Dartvrienden
Jeugd The Bulldogs
Seizoen 2005-2006
Eredivisie Osseworstjes
1e Divisie A: Team Sport 1 B: Dartvrienden Muiderberg
2e Divisie A: Heksenketel 4 B: Patty Boys C: Havana 2
3e Divisie A: T.O.T.A. 1 B: Amsterdammertje C: Elsy's Pub
Kennismakings Het Bruggetje
Jeugd -
Seizoen 2006-2007
Eredivisie Wapenfeit
1e Divisie A: Route Rules B: Arrows
2e Divisie A: TOTA 2 B: Brathas C: TOTA 1
3e Divisie A: Heksenketel 2 B: Komt Goed C: Matis D: Plofkoppen
Kennismakings Joke's Lievertjes
Jeugd -
Seizoen 2007-2008
Eredivisie Lelyschatjes
1e Divisie A: Fame-The Brata's B: T.O.T.A. 2
2e Divisie A: Geheime Wapen B: Buitenbeentjes 1 C: W8 Marr
3e Divisie A: Dartfamily B: Hekesenketel 4 C: De Bergers
Kennismakings What Ever
Jeugd -
Seizoen 2008-09
Eredivisie Lelyschatjes
1e Divisie A: The Gunners B:Buitenbeentjes 1
2e Divisie A: De Matis B:The Family
C: Plofkoppen
3e Divisie A: Piano 13
B: Tripple Bull
C: Van Alles Wat
Kennismakings Joke's Lievertjes
Jeugd -
Seizoen 2009-2010
Eredivisie Bottom off the House
1e Divisie A: Clubhuis 1 B: Devil 2
2e Divisie A: Een Team Sport 3 B: De Kemphanen
3e Divisie A: Wapen van Almere 10 B: De Basis Gesmurfd C: What Ever
Ranking Senioren Roy Brands
Ranking Dames Linda Schuil
Ranking Jeugd Roy Brands
Ranking Meisjes Vera Speth
Ranking Aspiranten Kevin Doets
Bekerfinalisten Bottom off the House TOTA-LOS
Divisie Kampioenen Bottom off the House Clubhuis 1 Een Team Sport 3 De Basis Gesmurfd
Tac-Tic Kampioen Jerry Timmerman
LaCo Kampioen DBA Kampioen v Nederland
Jeugd -
Seizoen 2010-2011
Ere divisie Bottom off the House
1e divisie A: Out of Space B:100% Proof AA
2e divisie A:Unicum 1 B:Toeters en Bellen 6
3e divisie A:Gemi Sport 8 B:Only 4 Fun C:DV Dronten
Kennismakings L-Town Boys
Bekerkampioenen Bottom off the House Getikt
Ranking Rondje DBA Appie Hammouchi Sonja Roets
Jeugd Ranking Nando Thieme Vera Speth Kenzo Perreira
Tac-Tic Kampioen Jerry Timmerman
Gesloten DBA Marko Tak Gerie Schuil
Seizoen 2011-2012
Ere divisie Bottom off the House
1e divisie A: Gooische Mannen B: De Augies
2e divisie A: De Snoetjes B: De Bombers
3e divisie A: Oldtimers B: Lijnberg
Kennismakings De Brinkies
Bekerkampioen Bottom off the House So What
Ranking Rondje DBA Mark Lieftink Gerie Schuil
Jeugd Ranking Kevin Doets Kenzo Perreira Vera Speth
Gesloten DBA Marko Tak Marianne van Loenen
Seizoen 2012-2013
Ere divisie Bottom off the House
1e divisie Bulls Brothers
2e divisie A: Een Team Sport 3 B: Cafe Sport 2
3e divisie A: De Smurfen B: De Brinkies
4e divisie De Cameleon Schutters
Kennismakings Skyfall
Bekerkampioen Bottom off the House Een Team Sport 3
Ranking Rondje DBA Nick Kuipers Stacy Le Miere
Jeugd Ranking Kevin Doets Maarten Dirk Woord Vera Speth
Gesloten DBA
Seizoen 2013-2014
Seizoen 2014-2015
ere divisie Bottom off the House
1e divisie De Brinkies
2e divisie A: FF Checken! B: De Smurfen
3e divisie A: Team Trojka B: Flying Trompets
4e divisie Krullebol 5
Bekerkampioenen ere/1e: H.E.I.N.E.K.E.N. 2e/3e/4e: FF Checken!
Ranking Rondje DBA
Jeugd Ranking
Gesloten DBA
Seizoen 2015-2016
ere divisie No Mercy
1e divisie Villa Tante Bep
2e divisie A Untoucha Bulls 2e divisie B Out Of Space
3e divisie A AFCA 3e divisie B Uberdinos
4e divisie Koerier 2
Bekerkampioenen
Ranking Rondje DBA
Jeugd Ranking
Gesloten DBA
Seizoen 2016 – 2017
Ere   No Mercy
1e     Untoucha Bulls
2A    El Toro 2B De Kemphanen
3A    Game Shot 3B Toeters & Bellen 5
4e   De Blijk Masters
Bekerkampioen Ere- en 1e divisie:
H.E.I.N.E.K.E.N.
Bekerwinnaar 2e,3e en 4e div.
winnaarsronde: Devils Back
Bekerwinnaar 2e,3e, en 4e div.
verl:  Een team sport 2
Gesloten DBA
Leroy Nieuwenuis (CLOD ticket)
Miranda Bakker (CLOD ticket)
Rondje DBA
Frans Verdiesen (CLOD ticket)
Aletta Wajer (CLOD ticket)
Jeugd
Gesloten DBA Jeugd
Arcangelo Tardio (CLOD ticket)
DBA Ranking kampioen
Arcangelo Tardio
NR2 Yassine Elmouamin (CLOD ticket)
aspiranten Gesloten DBA Jeugd
Damian Doorenspleet (CLOD ticket)
DBA Rankings
Damian Doorenspleet
2e Darryl Jesse Prins (CLOD ticket)
NDB
Johann Brouwer Rankingkampioen Heren B
Seizoen 2017-2018
Ere Vloettax
1a Face to Face.
2a Game Shot 2b Team Balmere
3a de Blijk Masters 3b Firestarters
4 Pit Vipers
Beker
Ere 1e No Mercy
2e 3e 4e Twenty-one Square
Ranking
Leon Tamminga Aletta Wajer
Gesloten DBA
Jonathan Wheatman Miranda Bakker
CLOD
Martin Vrielink
Gesloten Nederland
Jonathan Wheatman