Commissies

Samenstelling commissies Dartsbond Almere e.o.

Ledenadministratie
Okke Dijkstra
06 38162213
Voor het wijzigen van contactgegevens (adres, telefoonnummer, e-mailadres etc.) s.v.p. mailen naar:
ledenadministratie@dartsbondalmere.nl


Secretariaat
Lenie Freeth
Arnold Bervoets (secretaris a.i.)
Secretariaat@dartsbondalmere.nl


Kascontrole
Hilbert de Wit
Daan van Beusekom
vacant
Kascontrole@dartsbondalmere.nl


Toernooi
Brian Roets
Chris Janson
Remon Peters
Stacy Le Miere
Toernooicommissie@dartsbondalmere.nl


Selectiemanagers
Nadia Sebaa (LaCo Heren)
Ronald van der Maten (LaCo Heren)
Dennis van Maanen (LaCo Dames)
Johan de Bruin (ass. LaCo Jeugd 1)
Hans Stoekenbroek (jeugdtrainer)
Selectie@dartsbondalmere.nl


Beroepscommissie
Marianne van Loenen
Leon Tamminga
Marko Vrakking
Alex Bastiaans
Chris Janson
Ton van Loenen
Beroepscommissie@dartsbondalmere.nl


Selectiecommissie
vacature
Selectiecommissie@dartsbondalmere.nl


Baancontrolecommissie
Sander Woud
Gaby Post
Marko Vrakking
Dennis Krijnen
Baancontrole@dartsbondalmere.nl


Competitieleiding

 

Ere / beker 1e / 2e divisie 3e / 4e divisie
Patrick Wilms
Toccatastraat 32
1312 TN Almere
06-43712118
Fenna Griffioen
Evenaar 230
1338 NV Almere
06 – 46087023
Ard Maasakker
Valeriaanstraat 11
1313 JA Almere
06-2188 0057

Competitieleiding@dartsbondalmere.nl


Jeugd
Remon Peters
Dion van Everdingen
Vera Speth
Arnold Bervoets(bestuurslid)
Deborah Doorenspleet (DBA Jeugdhonk Trefpunt)
Jeugdzaken@dartsbondalmere.nl


Internet
Eef Schellevis
Daan van Beusekom
Frans Verdiesen
Webmaster@dartsbondalmere.nl


Public relations & Sponsering
Saskia Kop
pr@dartsbondalmere.nl


DBA Jeugdhonk Trefpunt
Arnold Bervoets (bestuurslid jeugdzaken/coordinator)
Hans Stoekenbroek (trainer LaCo DBA 1)
Deborah Doorenspleet (bar-/jeugdcommissie)
Jeroen Doorenspleet (activiteiten)
Johan de Bruin (vrijwilliger)
Marco Terstal (vrijwilliger)
Gino Terstal (vrijwilliger)
Richard Saris (vrijwilliger)