Commissies

Samenstelling commissies Dartsbond Almere e.o.

Ledenadministratie
Adrie Brands
Voor het wijzigen van contactgegevens (adres, telefoonnummer, e-mailadres etc.) dit kan door uw teamcaptain worden gemuteerd via het teamaccount voor vragen en/of andere mutaties kunt u mailen naar:
ledenadministratie@dartsbondalmere.nl


Secretariaat
Lenie Freeth
Arnold Bervoets (secretaris)
Secretariaat@dartsbondalmere.nl


Kascontrole
Hilbert de Wit
Daan van Beusekom
Jan Langenacker
Kascontrole@dartsbondalmere.nl


Ranking
Aletta Wajer
Gilbert Goethals
competitie@dartsbondalmere.nl


Selectiemanagers
Nadia Sebaa (LaCo Heren)
Ronald van der Maten (LaCo Heren)
Dennis van Maanen (LaCo Dames)
Hans Stoekenbroek (LaCo Jeugd)
Erik Terluin (ass. LaCo Jeugd)
Linda van Beijnhem (begeleider LaCo Jeugd)
Selectie@dartsbondalmere.nl


Beroepscommissie
Marianne van Loenen
Marko Vrakking
Alex Bastiaans
Chris Janson
Ton van Loenen
Beroepscommissie@dartsbondalmere.nl


Selectiecommissie
vacature
Selectiecommissie@dartsbondalmere.nl


Baancontrolecommissie
Sander Woud
Gaby Post
Baancontrole@dartsbondalmere.nl


Competitieleiding
Dennis Veldhuis
Ard Maasakker
Competitieleiding@dartsbondalmere.nl


Internet

Eef Schellevis
Daan van Beusekom
Frans Verdiesen
Webmaster@dartsbondalmere.nl


Public relations & Sponsering
vacant
pr@dartsbondalmere.nl



DBA Jeugdhonk
Arnold Bervoets (bestuur/Para-darts)
Hans Stoekenbroek (Coördinator DBA Jeugdhonk)
Frans Klaver(Coördinator Para-darts)
Erik Peters (begeleider Para-darts)
Jan Langenacker (begeleider Para-darts)
John Top (barbeheerder)
Marco Terstal (jeugdbegeleider)
Gino Terstal (jeugdbegeleider)
Daniel Peters (jeugdbegeleider)
Tjerk Wurtz (jeugdbegeleider)


Jeugd
Arnold Bervoets (secretaris DBA)
Remon Peters (jeugdcommissie)
Hans Stoekenbroek (bestuur/jeugdcommissie)