Commissies

Samenstelling commissies Dartsbond Almere e.o.

Ledenadministratie
Ronald van der Maten
Voor het wijzigen van contactgegevens (adres, telefoonnummer, e-mailadres etc.)
dit kan door uw teamcaptain worden gemuteerd via het teamaccount voor vragen
en/of andere mutaties kunt u mailen naar:
ledenadministratie@dartsbondalmere.onmicrosoft.com


Secretariaat
Arnold Bervoets (secretaris)
Secretaris@dartsbondalmere.onmicrosoft.com


Kascontrole
Daan van Beusekom
Jan Langenacker
Kascontrole@dartsbondalmere.onmicrosoft.com


Ranking
Aletta Wajer
Gilbert Goethals
competitie@dartsbondalmere.onmicrosoft.com


Selectiemanagers
Nadia Sebaa (LaCo Heren)
Ronald van der Maten (LaCo Heren)
Hans Stoekenbroek (LaCo Dames)
Gilbert Goethals (LaCo Dames)
Linda van Beijnhem (begeleider LaCo Jeugd)
Selectie@dartsbondalmere.onmicrosoft.com


Beroepscommissie
Marianne van Loenen
Marko Vrakking
Alex Bastiaans
Chris Janson
Ton van Loenen
Beroepscommissie@dartsbondalmere.onmicrosoft.com


Selectiecommissie
vacature
Selectiecommissie@dartsbondalmere.onmicrosoft.com


Baancontrolecommissie
Sander Woud
Gaby Post
Baancontrole@dartsbondalmere.onmicrosoft.com


Competitieleiding
Aletta Wajer (06-48399632): Ere, Eerste en Vierde Divisie
Ard Maasakker (06-21880057): Tweede en Derde Divisie

Bekercompetitie:
Aletta Wajer: Ere en Eerste Divisie
Ard Maasakker: Tweede, Derde en Vierde Divisie

Competitieleiding@dartsbondalmere.onmicrosoft.com


Internet
Eef Schellevis
Daan van Beusekom
Frans Verdiesen


Public relations & Sponsering
vacant
pr@dartsbondalmere.onmicrosoft.com



DBA Jeugdhonk
Arnold Bervoets (bestuur/Para-darts)
Hans Stoekenbroek (Coördinator DBA Jeugdhonk)
Frans Klaver(Coördinator Para-darts)
Erik Peters (begeleider Para-darts)
Jan Langenacker (begeleider Para-darts)
John Top (barbeheerder)

Jeugd
Hans Stoekenbroek (bestuur/jeugdcommissie)