Commissies

Samenstelling commissies Dartsbond Almere e.o.

Ledenadministratie
Adrie Brands
Voor het wijzigen van contactgegevens (adres, telefoonnummer, e-mailadres etc.) s.v.p. mailen naar:
ledenadministratie@dartsbondalmere.nl


Secretariaat
Lenie Freeth
Arnold Bervoets (secretaris a.i.)
Secretariaat@dartsbondalmere.nl


Kascontrole
Hilbert de Wit
Daan van Beusekom
Jan Langenacker
Kascontrole@dartsbondalmere.nl


Toernooi
Brian Roets
Chris Janson
Remon Peters
Stacy Le Miere
Toernooicommissie@dartsbondalmere.nl


Selectiemanagers
Nadia Sebaa (LaCo Heren)
Ronald van der Maten (LaCo Heren)
Dennis van Maanen (LaCo Dames)
Johan de Bruin (ass. LaCo Jeugd 1)
Hans Stoekenbroek (jeugdtrainer)
Selectie@dartsbondalmere.nl


Beroepscommissie
Marianne van Loenen
Leon Tamminga
Marko Vrakking
Alex Bastiaans
Chris Janson
Ton van Loenen
Beroepscommissie@dartsbondalmere.nl


Selectiecommissie
vacature
Selectiecommissie@dartsbondalmere.nl


Baancontrolecommissie
Sander Woud
Gaby Post
Baancontrole@dartsbondalmere.nl


Competitieleiding

Competitieleiding@dartsbondalmere.nl


Internet

Eef Schellevis
Daan van Beusekom
Frans Verdiesen
Webmaster@dartsbondalmere.nl


Public relations & Sponsering
vacant
pr@dartsbondalmere.nl



DBA Jeugdhonk
Arnold Bervoets (bestuur/Para-darts)
Hans Stoekenbroek (Coördinator DBA Jeugdhonk)
Frans Klaver(Coördinator Para-darts)
Gerard Wilmink (begeleider Para-darts)
Erik Peters (begeleider Para-darts)
John Top (barbeheerder)
Marco Terstal (jeugdbegeleider)
Gino Terstal (jeugdbegeleider)
Daniel Peters (jeugdbegeleider)


Jeugd
Arnold Bervoets (secretaris DBA)
Remon Peters (jeugdcommissie)
Hans Stoekenbroek (bestuur/jeugdcommissie)