Einde competitieseizoen 2018-2019

Namens de competitieleiding en namens het bestuur willen we graag alle leden, vrijwilligers en alle overige betrokkenen bedanken voor een geslaagd DBA Competitieseizoen 2018-2019. 

De inschrijving voor het nieuwe seizoen is reeds geopend!

Eredivisie
1. No Mercy
2. Vloettax
3. ‘t Geheime Wapen
170 Finish: Ron Meulenkamp, Coen Philipson en Leroy Nieuwenhuis

Eerste Divisie
1. Firestarters
2. The Flying Dutchmen’s
3. Krullebol 1
156 Finish: Henk Thomassen en Marcel Steenhorst

Tweede Divisie A
1. ‘t Amsterdammetje
2. MPR Darts Team
3. Dartfaders

Tweede Divisie B
1. Twenty-One Square(tevens divisiekampioen)
2.The Burnet’s
3. The Flying Flugels
158 Finish:Gilbert Goethals, Tom Bloos en Remco Dikke

Derde Divisie
1. De Buitenbeentjes
2. De Natuurtalenten
3. DartPit
164 Finish: Sandor Giezen

Vierde Divisie
1. HSV de Zuidvogels
2. Fiesta Bulls
3. For ever double one!!
142 Finish: Ruud Jonk

Winnaar en winnares DBA ranking en Gesloten DBA
Sjoerd Pijs en Aletta Wajer

Gesloten DBA 2019

De afsluiting van het DBA seizoen was afgelopen zondag in Partycentrum/Dartcafé Burnet.

Op het programma de Gesloten DBA 28 heren en 5 dames waren present voor een warme/gezellige middag. Bij de heren ging Sjoerd Pijs met de winst aan de haal. Hij was in de finale met 5-3 te sterk voor René Robbe. Sjoerd is tevens DBA Rankingkampioen en pakte dus de individuele dubbel dit seizoen!

Bij de dames wist Aletta Wajer de titel te winnen door Saskia Kop met 4-0 te verslaan, ook Aletta heeft de individuele dubbel gewonnen dit seizoen door zichzelf ook te kronen als DBA Rankingkampioen bij de Dames.

Aansluitend op de finale bij de heren en dames werd overgaan tot prijsuitreiking van de Gesloten DBA en DBA eindranking.

Gesloten DBA
Heren
1ste Sjoerd Pijs
2de René Robbe
3de Martin Vrielink

VR: Daniel Petersen
HF 134 Rudy Wijnstra

Dames
1ste Aletta Wajer
2de Saskia Kop
3de Nadia Sebaa

VR: Marianne van Loenen
HF 90 Aletta Wajer

DBA Ranking 2018-2019
Heren
1ste Sjoerd Pijs
2de Jan Dijkstra
3de Martin Vrielink

Dames
1ste Aletta Wajer
2de Vanessa Steenhorst
3de Anouk Overwater

Namens de rankingcommissie en namens het bestuur willen we graag alle deelnemers, de organiserende locaties en alle overige betrokkenen bedanken voor een geslaagd DBA Rankingcircuit 2018-2019.

Divisiekampioenschap 2de Divisie

Afgelopen woensdag werd er gespeeld om het divisiekampioenschap van de tweede divisie.

Wat een ongelooflijk top seizoen voor Twenty-One Square na het kampioenschap, het bekerkampioenschap pakken ze de triple door ook divisie kampioen te worden waar de andere kampioen uit de tweede divisie ’t Amsterdammetje ruim opzij werd gezet in deze wedstrijd.

Twenty-One Square 8-1 t’ Amsterdammetje

Uitslagen Promotie/Degradatie

Afgelopen woensdag waren de promotie/degradatie wedstrijden.

Promotie/degradatie Eerste <-> Tweede
Waar voor Dartfaders en The Flying Flugels een mogelijke promotie op het programma stond, speelt Only 4 Fun voor handhaving in de Eerste Divisie.
Devils Back kon deze avond geen team op de been brengen en degraderen. (onder voorbehoud)
Dan de wedstrijden aangezien er 3 teams aanwezig waren speelde de teams tegen elkaar en het was een gezellige en lange avond aangezien we dus 3 wedstrijden op het programma hadden staan
waarbij de beste 2 teams volgend seizoen in de eerste divisie zullen spelen, de singles gingen gelijk op en stond bij alle drie de wedstrijden 2-2 na 2 koppels stond het 3-3 2-4 en 3-3 maar het bleef spannend pas nadat alle koppels gespeeld waren
kwamen de onderstaande uitslagen tot stand en was het niet meer nodig de teamronde te spelen:
Dartfaders 5-3 The Flying Flugels
Flying Flugels 3-5 Only 4 Fun
Only 4 Fun 4-4 Dartfaders

Promotie/degradatie Tweede <-> Derde
Waar voor Pit Vipers een mogelijke promotie op het programma stond, speelt Getikt voor handhaving in de Tweede Divisie.
De singles gingen gelijk 2-2 na 2 koppels stond het 3-3 waarna Pit Vipers op matchpoint komt en nog voor de teamronde het beslist 5-3 dit houdt in dat
Pit Vipers promoveert naar de Tweede Divisie.

Promotie/degradatie Derde <-> Vierde
Waar voor Eazlee Darts een mogelijke promotie op het programma stond, speelt Krullebol 3 voor handhaving in de Derde Divisie.
De singles gingen gelijk 2-2 na 2 koppels stond het 3-3 waarna Krullebol 3 op matchpoint komt en nog voor de teamronde het beslist 5-3 dit houdt in dat
Krullebol 3 zich handhaaft in de derde divisie.
Krullebol 3 5-4 Eazlee Darts

Inschrijving seizoen 2019-2020

Gedurende de gehele maand juni zal het voor bestaande en nieuwe teams mogelijk zijn om zich bij de DBA e.o. in te schrijven voor het seizoen 2019-2020.
Handleiding download je HIER
Inschrijven kan je HIER!
Bestaande teams gebruiken hun ‘oude’ inloggegevens.
Instructiefilmpje voor het inschrijven.
Heb je vragen of hulp nodig stuur dan even een email naar: ledenadministratie@dartsbondalmere.nl

Welke Teams zijn al ingeschreven

Gesloten DBA Heren en Dames

Aankomende zondag 2 juni wordt in Partycentrum Burnet de Gesloten DBA voor heren en dames gehouden. Zaal open 12:00 uur, aanvang toernooi 13:00 uur.

De Gesloten DBA telt niet mee voor de rankingpunten, maar is een op zichzelf staand toernooi waar voor de winnaars (m/v) een CLOD-ticket (Champions League of Darts) ligt te wachten.

Let op! Op dit moment is nog niet zeker of the CLOD 2019 gaat plaatsvinden mochten wij hier meer zekerheid over krijgen zullen wij dit communiceren.

Aansluitend op de finales zullen wij overgaan tot de prijsuitreiking van de Gesloten DBA, de prijsuitreiking van de DBA Ranking alsmede de prijsuitreiking van de competitie. Verwachte prijsuitreiking rond 17:00 uur.

Finaledag Beker 2de/3de/4de divisie

Op zaterdag 18 mei werden de halve finales en de finale van de Bekercompetitie 2de/3de/4de divisie van het seizoen 2018/2019 gespeeld.
Deze finaledag werd traditiegetrouw afgewerkt in Café ’t Snookertje bij uitbater Erwin Thoolen.

Voor deze middag hadden 8 teams (WR en VR) zich gekwalificeerd.

Winnaarsronde
Aangezien Toeters en Bellen 5 zich had afgemeld voor de finaledag is er besloten de winnaarsronde af te werken in een poule.

Uitslagen
Looney Tunes 4-5 Flying Flugels
Looney Tunes 0-6 Twenty One Square (wedstrijd niet afgespeeld)
Twenty One Square 5-2 (wedstrijd niet afgespeeld)

Verliezersronde

Uitslagen
Olympus 1 8-1 The Bombers
Monsterdarts 4-5 Sixpack

Olympus 1 5-4 Sixpack (Finale)
The Bombers 4-5 Monsterdarts (3de plaats)

Prijsuitreiking

Uiteraard hoort bij een finaledag ook een prijsuitreiking.
Kampioen Twenty One Square prolongeerde hun titel
2de plaats Flying Flugels
3de plaats Looney Tunes

Verliezersronde
1ste plaats Olympus 1
2de plaats Sixpack
3de plaats Monsterdarts
4de plaats The Bombers

Namens Ard en Dennis willen we iedereen bedanken die deze dag aanwezig waren en er een gezellige en sportieve dag van hebben gemaakt.

Namens het bestuur en de competitieleiders gefeliciteerd aan de winnaars en willen we tevens de sponsor van de bekercompetitie ’t Snookertje bedanken.

170 finish

Ron Meulenkamp noteert de 3de 170 Finish van dit seizoen. Eerder in het seizoen hebben Leroy Nieuwenhuis en Coen Philipson al de zelfde prestatie geleverd.

De heren weten zich op deze manier verzekerd van de hoogste finish van het seizoen in de eredivisie.

De hoogste finish op dit moment in de divisies:
Eredivisie: 170 Coen Philipson, Leroy Nieuwenhuis en Ron Meulenkamp
Eerste Divisie: 156 Marcel Steenhorst en Henk Thomassen
Tweede Divisie: 158 Remco Dikke, Tom Bloos en Gilbert Goethals
Derde Divisie: 164 Sandor Giezen
Vierde Divisie: 140 Arnold Bervoets

Beker:
Ere/Eerste: 157 Ronald Brandsen
Tweede/Derde/Vierde: 146 Paul van den Berg

Competitie 2018/2019

Beste captains, spelers, leden,

Hierbij willen wij u mededelen dat de competitie indeling definitief is en dat de speelschema’s zijn gegenereerd en inmiddels via de website zichtbaar zijn.

Uiterlijk 17 augustus zullen alle captains per mail nieuwe inloggegevens ontvangen waarmee het wijzigen van de reeds opgegeven gegevens, eventuele spelerswisselingen etc. etc. weer beschikbaar worden.
Het inschrijven van nieuwe spelers en wisselen van team zal tot uiterlijk 6 weken voor het eind van de competitie mogelijk zijn.

Graag nodigen wij alle captains en/of een plaatsvervanger uit om uw competitiebescheiden op te halen dit is mogelijk op de volgende data:
Dinsdag 21 augustus in Café Cheers tussen 19.00 en 20.00 uur, Grote Markt 107 1315 JC Almere
Woensdag 22 augustus in Sportcafé Balmere tussen 19.00 en 20.00 uur, Marathonlaan 12 1318 EE Almere
Donderdag 23 augustus in Partycentrum Burnet tussen 19.30 en 20.30 uur, Kampenweg 7 1324 SB Almere

Uw eventuele vragen en/of opmerkingen vernemen wij graag per mail via competitieleiding@dartsbondalmere.nl

Sportieve groet,

Ard Maasakker en Dennis Veldhuis
Competitieleiding

Indeling competitie 2018/2019

Beste captain, spelers, leden,

Hieronder staat de indeling voor het nieuwe dartseizoen 2018-2019.

Door een aantal teams die zich niet voor het nieuwe seizoen hebben ingeschreven is er flink gepuzzeld om de indeling volledig en volwaardig te krijgen.

Wanneer en waar de  bescheiden opgehaald kunnen worden wordt op een later tijdstip nog melding van gemaakt.

De competitie zal op 3 september 2018 van start gaan.

Voor eventuele vragen kunt u mailen naar competitieleiding@dartsbondalmere.nl

“Indeling competitie 2018/2019” verder lezen