Toevoegen nieuwe spelers en het doorgeven van mutaties.

De inschrijving voor het aankomende seizoen is gesloten.

Op 12 augustus a.s. ontvangen de captains, vanuit Teambeheer, een e-mail met de (nieuwe) inloggegevens voor het seizoen 2019-2020.

Vanaf dat moment is het mogelijk om nieuwe spelers toe te voegen, mutaties door te geven etc.

Verdere informatie voor aankomend seizoen met betrekking tot de indeling van de competitie en de speelweken volgen zo spoedig mogelijk.

3de plaats No Mercy bij NDB Landelijke bekerkampioenschappen

Zondag vonden in Sporthal Corlaer de NDB Landelijke Bekerkampioenschappen plaats.

Namens de DBA kwam No Mercy, bestaande uit teamcaptain Roy Brands, Ron Meulenkamp, Jonathan Wheatman, Leroy Nieuwenhuis, Loek Oostendorp in actie.

In de poulefase stonden een paar pittige tegenstanders te wachten en het was dan ook een spannend of de kwartfinale bereikt zou worden.
No Mercy 2-5 Under Pressure (TDV)
No Mercy 4-3 Back to the Future (DORA)
No Mercy 5-2 Vrijbuiter Power (DVS)

Na wat rekenwerk aan de wedstrijdtafel kwam No Mercy op legsaldo als 3de beste nummer 2 door de poulefase.

In de kwartfinale was de runner-up van vorig jaar, DKE Fifth Division van de DSWN hierin de tegenstander met drie PDC tourkaarthouders (Jeffrey de Zwaan, Dirk van Duijvenbode en Vincent van der Meer) een pittige tegenstander.
In de singles waren het Ron winst op Jeffrey (3-2), Loek winst op Dirk (3-0) en Roy winst op Mike Zuydwijk (3-2) die de eerste 3 punten op het scorebord kregen. In de koppels pakten Ron en Roy een belangrijk punt wat de overwinning opleverde.

In de halve finale volgden The Marvels (RD) met Mike van Duivenbode, Danny van Trijp, Wesley Plaisier, Elvin Geerlof, Mitchell Schukkmann, Thom van den Herik en Jurgen Hoogvliet.
De Almeerders wisten nadat Ron Meulenkamp als enige een singel gewonnen had er nog een teamgame uit te slepen door beide koppelpartijen te winnen, maar moesten toch met 4-3 hun meerdere erkennen in de jongens uit Barendrecht.

Kwartfinale
Under Pressure (TDV) – Rebels (RDB) 4-1
Slinger 13 (SDC) – Oranje Bar Lions (PDB) 4-2
The Marvels (RD) – Kremer 5 (DVO) 4-1
No Mercy (DBA) – DKE Fifth Division (DSWN) 4-2

Halve finale
Under Pressure (TDV) – Slinger 13 (SDC) 4-1
The Marvels (RD) – No Mercy (DBA) 4-3

Finale
The Marvels (RD) – Under Pressure (TDV) 4-1

Namens het bestuur van harte gefeliciteerd met de 3de plaats!

Einde competitieseizoen 2018-2019

Namens de competitieleiding en namens het bestuur willen we graag alle leden, vrijwilligers en alle overige betrokkenen bedanken voor een geslaagd DBA Competitieseizoen 2018-2019. 

De inschrijving voor het nieuwe seizoen is reeds geopend!

Eredivisie
1. No Mercy
2. Vloettax
3. ‘t Geheime Wapen
170 Finish: Ron Meulenkamp, Coen Philipson en Leroy Nieuwenhuis

Eerste Divisie
1. Firestarters
2. The Flying Dutchmen’s
3. Krullebol 1
156 Finish: Henk Thomassen en Marcel Steenhorst

Tweede Divisie A
1. ‘t Amsterdammetje
2. MPR Darts Team
3. Dartfaders

Tweede Divisie B
1. Twenty-One Square(tevens divisiekampioen)
2.The Burnet’s
3. The Flying Flugels
158 Finish:Gilbert Goethals, Tom Bloos en Remco Dikke

Derde Divisie
1. De Buitenbeentjes
2. De Natuurtalenten
3. DartPit
164 Finish: Sandor Giezen

Vierde Divisie
1. HSV de Zuidvogels
2. Fiesta Bulls
3. For ever double one!!
142 Finish: Ruud Jonk

Winnaar en winnares DBA ranking en Gesloten DBA
Sjoerd Pijs en Aletta Wajer

Gesloten DBA 2019

De afsluiting van het DBA seizoen was afgelopen zondag in Partycentrum/Dartcafé Burnet.

Op het programma de Gesloten DBA 28 heren en 5 dames waren present voor een warme/gezellige middag. Bij de heren ging Sjoerd Pijs met de winst aan de haal. Hij was in de finale met 5-3 te sterk voor René Robbe. Sjoerd is tevens DBA Rankingkampioen en pakte dus de individuele dubbel dit seizoen!

Bij de dames wist Aletta Wajer de titel te winnen door Saskia Kop met 4-0 te verslaan, ook Aletta heeft de individuele dubbel gewonnen dit seizoen door zichzelf ook te kronen als DBA Rankingkampioen bij de Dames.

Aansluitend op de finale bij de heren en dames werd overgaan tot prijsuitreiking van de Gesloten DBA en DBA eindranking.

Gesloten DBA
Heren
1ste Sjoerd Pijs
2de René Robbe
3de Martin Vrielink

VR: Daniel Petersen
HF 134 Rudy Wijnstra

Dames
1ste Aletta Wajer
2de Saskia Kop
3de Nadia Sebaa

VR: Marianne van Loenen
HF 90 Aletta Wajer

DBA Ranking 2018-2019
Heren
1ste Sjoerd Pijs
2de Jan Dijkstra
3de Martin Vrielink

Dames
1ste Aletta Wajer
2de Vanessa Steenhorst
3de Anouk Overwater

Namens de rankingcommissie en namens het bestuur willen we graag alle deelnemers, de organiserende locaties en alle overige betrokkenen bedanken voor een geslaagd DBA Rankingcircuit 2018-2019.

Divisiekampioenschap 2de Divisie

Afgelopen woensdag werd er gespeeld om het divisiekampioenschap van de tweede divisie.

Wat een ongelooflijk top seizoen voor Twenty-One Square na het kampioenschap, het bekerkampioenschap pakken ze de triple door ook divisie kampioen te worden waar de andere kampioen uit de tweede divisie ’t Amsterdammetje ruim opzij werd gezet in deze wedstrijd.

Twenty-One Square 8-1 t’ Amsterdammetje

Uitslagen Promotie/Degradatie

Afgelopen woensdag waren de promotie/degradatie wedstrijden.

Promotie/degradatie Eerste <-> Tweede
Waar voor Dartfaders en The Flying Flugels een mogelijke promotie op het programma stond, speelt Only 4 Fun voor handhaving in de Eerste Divisie.
Devils Back kon deze avond geen team op de been brengen en degraderen. (onder voorbehoud)
Dan de wedstrijden aangezien er 3 teams aanwezig waren speelde de teams tegen elkaar en het was een gezellige en lange avond aangezien we dus 3 wedstrijden op het programma hadden staan
waarbij de beste 2 teams volgend seizoen in de eerste divisie zullen spelen, de singles gingen gelijk op en stond bij alle drie de wedstrijden 2-2 na 2 koppels stond het 3-3 2-4 en 3-3 maar het bleef spannend pas nadat alle koppels gespeeld waren
kwamen de onderstaande uitslagen tot stand en was het niet meer nodig de teamronde te spelen:
Dartfaders 5-3 The Flying Flugels
Flying Flugels 3-5 Only 4 Fun
Only 4 Fun 4-4 Dartfaders

Promotie/degradatie Tweede <-> Derde
Waar voor Pit Vipers een mogelijke promotie op het programma stond, speelt Getikt voor handhaving in de Tweede Divisie.
De singles gingen gelijk 2-2 na 2 koppels stond het 3-3 waarna Pit Vipers op matchpoint komt en nog voor de teamronde het beslist 5-3 dit houdt in dat
Pit Vipers promoveert naar de Tweede Divisie.

Promotie/degradatie Derde <-> Vierde
Waar voor Eazlee Darts een mogelijke promotie op het programma stond, speelt Krullebol 3 voor handhaving in de Derde Divisie.
De singles gingen gelijk 2-2 na 2 koppels stond het 3-3 waarna Krullebol 3 op matchpoint komt en nog voor de teamronde het beslist 5-3 dit houdt in dat
Krullebol 3 zich handhaaft in de derde divisie.
Krullebol 3 5-4 Eazlee Darts

Gesloten DBA Heren en Dames

Aankomende zondag 2 juni wordt in Partycentrum Burnet de Gesloten DBA voor heren en dames gehouden. Zaal open 12:00 uur, aanvang toernooi 13:00 uur.

De Gesloten DBA telt niet mee voor de rankingpunten, maar is een op zichzelf staand toernooi waar voor de winnaars (m/v) een CLOD-ticket (Champions League of Darts) ligt te wachten.

Let op! Op dit moment is nog niet zeker of the CLOD 2019 gaat plaatsvinden mochten wij hier meer zekerheid over krijgen zullen wij dit communiceren.

Aansluitend op de finales zullen wij overgaan tot de prijsuitreiking van de Gesloten DBA, de prijsuitreiking van de DBA Ranking alsmede de prijsuitreiking van de competitie. Verwachte prijsuitreiking rond 17:00 uur.

Finaledag Beker Ere/Eerste Divisie

Op zondag 26 mei werden de halve finales en de finale van de Bekercompetitie Ere/Eerste divisie van het seizoen 2018/2019 gespeeld. 
Deze finaledag werd traditiegetrouw afgewerkt in Partycentrum Burnet bij uitbater Rinald Burnet.

De volgende halve finale wedstrijden kwamen tot stand na de loting:
No Mercy 5-1 Vloettax
Fatal Move 7-1 De Smurfen
(beide wedstrijden zijn niet uitgespeeld in overleg)

Finale
No Mercy 5-1 Fatal Move

3de/4de plaats 
De Smurfen 5-4 Vloettax

Uiteraard hoort bij een finaledag ook een prijsuitreiking. 
Kampioen No Mercy (prolongeerde hun titel)
2de plaats Fatal Move
3de plaats De Smurfen

Graag wil ik iedereen bedanken die deze dag aanwezig waren en er een gezellige en sportieve dag van hebben gemaakt.

Namens het bestuur en de competitieleiders gefeliciteerd aan de winnaars en willen we tevens de sponsor van de bekercompetitie Partycentrum Burnet bedanken.

Finaledag Beker 2de/3de/4de divisie

Op zaterdag 18 mei werden de halve finales en de finale van de Bekercompetitie 2de/3de/4de divisie van het seizoen 2018/2019 gespeeld.
Deze finaledag werd traditiegetrouw afgewerkt in Café ’t Snookertje bij uitbater Erwin Thoolen.

Voor deze middag hadden 8 teams (WR en VR) zich gekwalificeerd.

Winnaarsronde
Aangezien Toeters en Bellen 5 zich had afgemeld voor de finaledag is er besloten de winnaarsronde af te werken in een poule.

Uitslagen
Looney Tunes 4-5 Flying Flugels
Looney Tunes 0-6 Twenty One Square (wedstrijd niet afgespeeld)
Twenty One Square 5-2 (wedstrijd niet afgespeeld)

Verliezersronde

Uitslagen
Olympus 1 8-1 The Bombers
Monsterdarts 4-5 Sixpack

Olympus 1 5-4 Sixpack (Finale)
The Bombers 4-5 Monsterdarts (3de plaats)

Prijsuitreiking

Uiteraard hoort bij een finaledag ook een prijsuitreiking.
Kampioen Twenty One Square prolongeerde hun titel
2de plaats Flying Flugels
3de plaats Looney Tunes

Verliezersronde
1ste plaats Olympus 1
2de plaats Sixpack
3de plaats Monsterdarts
4de plaats The Bombers

Namens Ard en Dennis willen we iedereen bedanken die deze dag aanwezig waren en er een gezellige en sportieve dag van hebben gemaakt.

Namens het bestuur en de competitieleiders gefeliciteerd aan de winnaars en willen we tevens de sponsor van de bekercompetitie ’t Snookertje bedanken.

Afsluitende DBA Ranking, 25 mei in Café Cheers.

Het rankingseizoen gaat voor de afsluitende DBA Ranking op zaterdag 25 mei 2019 verder in Café Cheers. Iedereen vanaf 16 jaar mag meedoen, je hoeft geen lid te zijn van de DBA en de inschrijving is gratis!
Om voor de eindranking prijzen in aanmerking te komen dien je lid te zijn van de DBA e.o. 

Locatie: Grote Markt 107, 1315 JC Almere
Zaal open: 13.00 uur.
Let op! Inschrijving sluit om 14.00 uur.

Voor verdere informatie en een overzicht van de overige ranking toernooien kunt u terecht op onze site onder ranking.
Voor een verslag van de gespeelde rankings verslagen.

Het reglement staat onder DBA – Reglementen